مرکز خرید امیرکبیر ارومیه خیابان خیام جنوبی
ارسال شده در بهمن ۸, ۱۳۹۵ / 551

مرکز خرید امیرکبیر یکی از معروف ترین و قدیمی ترین مراکز خرید ارومیه میباشد که در خیابان خیام جنوبی ارومیه قرار گرفته، و به دلیل موقعیت جغرافیایی مناسب از بازار بسیار خوبی برخوردار است.
در خیابان خیام جنوبی ارومیه که بصورت سنگ فرش میباشد و عبور خودرو در این خیابان امکان پذیر نمیباشد پاساژهای زیادی ازجمله پاساژ صدر، پاساژ خرم، پاساژ ارک و… وجود دارند همه روزه گذرگاه تعداد زیادی از جوانان و دانشجویان میباشد.
مجتمع تجاری امیر کبیر دارای سه طبقه میباشد ( شامل زیر زمین و همکف و طبقه بالا)، ساختمان پاساژ امیرکبیر دارای یک روشنایی بسیار بزرگ میباشد که در طول روز به داخل این پاساژ نور کافی میرساند، و در طبقه زیرزمین آن یک حوض زیبا و همچنین تعدادی گل و گیاه وجود دارد.
در این بازارچه بیشتر فروشگاه های زیور آلات، نقره فروشگاه، ساعت فروشان، عطر و ادکلن را میبینیم، و همچنین چندین عرضه کننده محصولات فرهنگی، فیلم و کارتون نیز در این پاساژ وجود دارند.
برای کسانی که به دنبال مشاور ورزشی و عرضه کنندگان پروتئینهای ورزشی مناسب میگردند نیز تعدادی مشاور و فروشگاه مواد پروتئین ورزشی خود وجود دارد.

مرکز خرید امیر کبیر ارومیه در کنار کلیسای تاریخی ننه مریم قرار دارد و همچنین در کنار این مرکز خرید بانک صادرات ایران قرار دارد که برای خرید میخوانید از این بانک پول برداشت نمایید.

ساعات کاری
  • شنبه تا پنجشنبه 9 صبح الی 22 شب
نوع مکان/آگهی : پوشاک
موقعیت : ارومیه
مرکز خرید امیرکبیر ارومیه
ویژگی ها

هیچ ویژگی برای این مکان ثبت نشده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × دو =

موارد مرتبط